Siparişiniz her ürün sayfasında belirtildiği sürelerde kargoya teslim edilir.
 Doğal afet, yangın ve terör gibi olağan dışı durumlarda teslimat süresi değişiklik gösterebilmektedir.
 Siparişinize ait takip işlemlerinizi üye girişi yaptıktan sonra sayfanın üstünde çıkan Siparişlerim bölümünden SİPARİŞ NUMARANIZ ile takip edebilirsiniz.
 Sipariş edilen ürünün ebat ve ağırlığına bağlı olarak farklılık göstermekle birlikte, ortalama kargo bedeli paket başına 10 TL'dir.
 Kredi kartı ile yapılan siparişlerde güvenlik gerekçesi ile ürün teslimatı, kimlik kontrolü ile sadece kredi kartı sahibine teslim edilecektir.
 Banka Havalesi ile yapacağınız alışverişlerinizde ürünleriniz TESLİMAT İSMİNDE belirttiğiniz isme kimlik kontrolü ile teslim edilecektir. 
 Siparişinizi tamamladıktan sonra teslimat isminde değişiklik yapılamamaktadır.
 Bumer Bilgisayar internet sitesinden yaptığınız alışverişleriniz tüm Türkiye'ye kargo yoluyla ulaştırılmaktadır. Türkiye sınırları dışına teslimat yapılmamaktadır.
 Kargo tutanağını imzalamadan önce ürününüzün kutusunun taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını lütfen kontrol ediniz.
 Kutuda herhangi bir nedenle hasar var ise teslimatla ilgili hiç bir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak  tutulması için kutunuzu iade ediniz.
 Kutusu hasarlı olan ürünlerin teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarından veya eksikliğinden bumerbilgisayar.com sorumlu değildir."